Back to the top

O festiwalu

EDYCJA 2018

EDYCJA 2018

#1

NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA

Poczuj klimat studenckiego chillu! Zbierz swoją ekipę i razem z nami świętuj na zielonogórskich Bachanaliach. Nie ważne ile masz lat, czego słuchasz, to impreza dla ludzi, którzy wciąż czują powiem wiatru we włosach! Nie zabranie dobrej muzyki, zimnego piwa i uśmiechniętych ludzi dookoła Ciebie. Będzie o nas głośno.

#2

MUZYKA ŁĄCZY LUDZI

Nie jesteśmy tematycznym festiwalem muzycznym, mieszamy style, łączymy gatunki. Dlatego co roku serwujemy wam muzyczny mix od rapu po heavy metal. Tak by każdy znalazł coś dla siebie, a jednocześnie posłuchał czegoś innego, nowego. Muzyka łączy i edukuje, dlatego chyba nikogo nie dziwi nasz tegoroczny line-up. Nie zapomnijcie zdobyć autografu i zrobić sobie pamiątkowej fotki z Waszym ulubionym wykonawcą.

#3

BEZPIECZEŃSTWO

Podczas koncertów nad Twoim bezpieczeństwem czuwać będzie blisko 90 wykwalifikowanych osób. Karetki, ratownicy medyczni, ochroniarze, służby informacyjne i my – organizatorzy. Zadbamy o to, byś dobrze wspominał nasz festiwal. Pamiętaj, że oprócz Ciebie będzie z nami także kilka tysięcy innych osób, dlatego koniecznie zapoznaj się z regulaminem imprezy.

#4

CZUJESZ TEN KLIMAT? PRZYŁĄCZ SIĘ!

Organizatorem Bachanaliów jest Parlament Studencki oraz Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego, pomagają nam też studenckie koła naukowe, lokalna administracja, samorząd, media i liczni sponsorzy. Razem tworzymy naprawdę zgraną ekipę i choć wielu z nas już dawno skończyło studia i wyjechało z Zielonej Góry, Bachanalia to zawsze dobry pretekst do wspólnego spotkania. Jeśli masz głowę pełną pomysłów i chęć do pracy, przyłącz się do nas!

KONTAKT

współpraca
kontakt@bachanalia.pl lub ps@org.uz.zgora.pl
tel. +48 603 747 486, +48 519 356 343

media
akredytacje@bachanalia.pl
(zgłoszenia do 10 maja)

SOCIAL MEDIA

© 2018 Bachanalia.pl. Stworzone z pasją przez Lemonova